Гідроізоляція

Гідроізоляція

Матеріали, які ми використовуємо для гідроізоляції

Ми працюємо з виробниками гідроізоляційних матеріалів, надійність яких перевірена часом


MINOVA – Німеччина

Смоли, гелі, клей-герметик Карболан

ORICA – Німеччина

набухають гума, бурові анкера, грунтові нагелі

CEMtobent – Німеччина

Захист від вологи в висотному, підземному, інженерному будівництві

SATECMA – Іспанія

Проникаюча гідроізоляія, пломби для зупинки фільтрації води

Сіопласт – Україна

Добавки в бетон, ремонтний склад, мастики, очисники і гідрофобізатори

PAZRAK – Ізраїль

Водополімерная мастика, гідроізоляційна поліуретанова мембрана

Ми робимо всі види гідроізоляційних робіт від підвалу до покрівлі

Ін’єкційна гідроізоляція

Зупинка протікання, заповнення тріщин поліуретановими смолами ін’єкційним насосом

Гідроізоляція стін

Зовнішня і внутрішня захист стін з цегли та інших пористих будматеріалів від впливу вологи

Гідроізоляція фундаменту, підвалу

Комплекс робіт з гідроізоляції бетонних споруд на всіх етапах будівництва

Гідроізоляція паркінгів

Розробка технічних рішень для гідроізоляції паркінгу, виконання всього комплексу робіт, консультація безкоштовно!

Гідроізоляція покрівлі

Покрівельні роботи з використанням ПВХ мембран і наливних гідроізоляційних мастик. Виїзд на об’єкт, прорахунок, оптимальна ціна!

Промислові підлоги

Роботи з влаштування високоякісних безшовних наливних підлог в промислових і житлових приміщеннях. Шліфування підлог, обезпилювання, пристрій фінішного покриття

Захист, очищення фасаду

Очищення фасадів від висолів, видалення розчинних плям проводиться очищувачем Типром ОФ. Гідрофобізація фасаду – просочення поверхні водовідштовхувальним розчином

Герметизація швів

Герметизація і гідроізоляція всіх типів міжпанельних та деформаційних швів. Підбір матеріалів для герметизації. Висотні роботи

Ін’єкційна гідроізоляція

Компанія APK global працює в галузі будівництва і гідроізоляції більше 10 років, пропонуючи своїм клієнтам великий перелік послуг з гідроізоляції будівельних конструкцій. Одним з основних видів діяльності компанії IGIP є ін’єкційна гідроізоляція поліуретановими смолами із застосуванням насоса для нагнітання смол.

Ін’єкційна гідроізоляція застосовується в тому випадку, якщо інші способи недоступні. Це актуально в підземних об’єктах, підземних паркінгах та гаражах, а також в конструкціях з бетону, тобто, якщо об’єкт гідроізоляції знаходиться у важкодоступному місці. З нашої практики – найчастіше зупинка протікання води ін’єкційним методом застосовувалася в уже побудованих будинках для гідроізоляції підвалу, цокольного поверху, стін і підлоги підземних споруд.

Рекомендується застосування ін’єкційної гідроізоляції, коли в матеріалі присутні отвори і порожнечі, або для відновлення вже наявної гідроізоляції. У разі якщо актуально наявність горизонтальної відсічення, ін’єкційна гідроізоляція буде оптимальним і вигідним рішенням.

Принцип виконання ін’єкційної гідроізоляції У поверхні робляться отвори діаметром близько 10-15 мм. Відстань між ними підтримується в районі 15 сантиметрів, а самі отвори розташовуються в шаховому порядку. Глибина отворів визначається з розрахунку 75% товщини стіни. Для ефективного проведення процедури гідроізоляції використовується спеціальний насос і високоякісні хімічні компоненти.

Робота з гідроізоляції завжди починається з нижніх отворів. Вони заповнюються спеціальним матеріалом, який за рівнем в’язкості нагадує воду. Після потрапляння в зону дії через спеціалізоване обладнання (ін’єктори) матеріал по закінченні декількох хвилин набуває в’язкість і міцність. Утворився гідроізоляційний шар має відмінну міцність, пошкодити його можна тільки механічним способом, та й довговічність ін’єкційної ізоляції реалізована на високому рівні. Контролювати процес ін’єкції зручно, відстежуючи вихід матеріалу з сусідніх отворів. Після закінчення процедури проводиться демонтаж ін’єкторів.

Ін’єкційна гідроізоляція, ціна якої розраховується з рівня пористості поверхні і її розміру, вважається найбільш ефективним і прийнятним способом вирішення проблеми гідроізоляції підземних споруд зсередини.